Antalya Transfer Fiyatları Genel Nerelerdeyiz? Otel Transferi Vip Transfer

Antalya Hotel Transfer

antalya hotel transfer

Antalya Hotel Transfer hizmetimiz ile bayi toplantıları ve kongrelerinizde sizlere kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Antalya Hotel Transfer

Doğru yer ve doğru zamanda istediğiniz yer de olmaya var mısınız?  Varım diyorsanız Antalya otel Transfer hizmetleri sizin emrinizdedir.

Herhangi bir adresten havaalanına veya havaalanından gitmek istediğiniz herhangi bir adrese seyahat etmeden, seyahat bilgileri ve iletişim bilgilerinizi mail, telefon veya diğer uygulamalar aracılığı ile tarafımıza bildirmenizle başlamaktadır. Rezervasyonunuzun yaklaşık 10 dakika içinde onaylanması ile bildirmiş olduğunuz iletişim telefonuna rezervasyonunuzun onaylandığı bilgisi mesaj olarak iletilmektedir. Sonrasında size hizmet verecek personelimizin ataması elektronik ortamda yapılır ve havaalanı transfer saatinizden en az 3 saat önce hizmet personelimizin ismi, araç plakası ve iletişim numarası mesaj olarak tarafınıza iletilir. Ataması yapılan hizmet personeli bilgileriniz kendisine ulaştığında adres, saat ve diğer seyahat bilgilerinizi teyit etmek için sizinle ayrıca irtibata geçer. İrtibat Numarası : +90 530 548 44 44

Yorum bırakın